برقراری تماس

ارتباط تلگرام

۶ افزونه ی پشتیبان گیری وردپرس

طراحی سایت, وبلاگ فروردین-۹۶

پشتیبان گیری به شما آرامش خاطر می دهد و می تواند شما را در شرایط فاجعه بار نجات دهد زمانی که سایت شما هک می شود و یا شما به طور تصادفی فایلی را حذف می کنید می توانید وب سایت خود را بازیابی کنید.بسیاری از این پلاگین های وردپرس کاربردشان آسان است. در این مقاله، ما به شما ۶ تا از بهترین های افزونه های پشتیبان گیری وردپرس معرفی می کنیم.

  • BackupBuddy
  • UpdraftPlus
  • BackWPUp
  • BackUp WordPress
  • Duplicator
  • WP-DB-BACKUP

۱ BackupBuddy

backupbody
BackupBuddy محبوب ترین این لیست است و به شما این اجازه را می دهد تا به راحتی پشتیبان گیری های روزانه، هفتگی، و یا ماهانه ی خود را انجام دهید. همچنین می توانید به طور خودکار پشتیبان گیری خود را در FTP ایمیل سرویس های ابری و ایمیل خود ذخیره کنید .

۲ UpdraftPlus

updraftplus
UpdraftPlus یک پلاگین وردپرس رایگان برای پشتیبان گیری است. این افزونه این اجازه را به شما می دهد که یک پشتیبان کامل از وب سایت وردپرس خود داشته باشید یا آن را دانلود کنید یا در سرویس های ابری خود ذخیره کنید.

۳ BackWPUp

backwpuppro

BackWPup یک افزونه رایگان است که به شما اجازه می دهد پشتیبان گیری های وردپرس را کاملا رایگان در سرویس های ابری ذخیره کنید یا به FTP و ایمیل خود بفرستید همچنین می توانید آن را دانلود کنید.استفاده از آن بسیار آسان است.نسخه پولی آن دارای امکانات قابل توجهی است.

۴ BackUp WordPress

backupwordpress

BackupWordPress یک پلاگین وردپرس پشتیبان گیری کامل با پشتیبانی از بک آپ گیری خودکار است. می توانید پایگاه داده و فایل های خود را پشتیبان گیری کنید. تنها مشکل این است که نسخه رایگان به شما اجازه نمی دهد فایل های پشتیبان گیری شده را به یک سرویس ذخیره سازی ابری بفرستید و باید نسخه ی پولی آن را تهیه کنید.

۵ Duplicator

wordpress duplicator
همانگونه که از نام آن پیداس یک افزونه وردپرسی محبوب است برای مهاجرت سایت های وردپرسی.با این افزونه می توانید یک نسخه کامل از وب سایت خود داشته باشید و آنرا در هاستی دیگر بازگردانی کنید یا در مواقع ضروری وب سایت خود را بازگردانی کنید.همچنین می توانید با این افزونه وب سایت لوکال خود را که بر روی XAMPP یا WAMP دارید را پشتیبان گرفته و در هاست خود بازگردانی کنید.

۶٫ WP-DB-BACKUP

wpdbbackup
با بیش از ۴۰۰،۰۰۰ نصب های فعال یکی از محبوب ترین پلاگین های پشتیبان گیری وب سایت های وردپرسی است.

نتیجه گیری

از دست دادن اطلاعات در سئو سایت شما تاثیر بدی می گذارد پشتبانی گیری سایت خود را هفتگی یا ماهانه انجام دهید. هر افزونه قابلیت های خود را دارد پیشنهاد طراحی وب استفاده از DUPLICATOR است ولی بهتر است افزونه های دیگر را هم نصب کنید و بر اساس نیاز خود یکی را انتخاب کنید.اگر نسخه ی پولی BACKUPBODY رو تهیه کنید از هر گونه افزونه برای پشتیبان گیری بی نیاز خواهید شد.امیدواریم این افزونه ها مشکل شما را حل کرده باشند.