برقراری تماس

ارتباط تلگرام

سئو

سئو در اصفهان

چرا سئو مهم است؟

سئو یا search engine optimization  به ایرادیابی سایت و تولید مطالبی که بهتر در نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرند گفته می شود.گوگل برای نمایش نتایج صفحه اول خود ۲۱۰ فاکتور را بررسی می کند که این ۲۱۰ فاکتور گوگل باید برای سئوی بهتر روی سایت اعمال شوند.

آمارهای سئو

۹۰درصد کاربران از موتورهای جستجو برای پیدا کردن اطلاعات یا محصول یا خدمات استفاده میکنند.وقتی کاربر کالائی را جستجو میکند میلیون ها سایت در نتایج نمایش داده میشود ولی فقط ۱۰ سایت در صفحه اول قرار میگیرند و این جنگ برای قرار گرفتن در صفحه اول و فروش بیشتر محصولات و خدمات با سئو امکان پذیر است.
۸۷درصد کاربران از طریق موتورهای جستجو وارد سایت ها می شوند و نه از طریق وارد کردن لینک سایت و این دوباره اهمیت قرار گرفتن در صفحه اول و سئوی سایت را به خوبی نشان می دهد.
۷۳درصد معاملاتی که آنلاین انجام می شود کاربران با موتورهای جستجو وارد سایت شده و خرید خود را انجام داده اند و فقط ۲۷درصد مستقیم از طریق آدرس وارد سایت شده اند.
۳٫۵ بیلیون سایت وجود دارد که میخواهند خدمات یا محصولات خود را به فروش برسانند ولی فقط ۱درصد از این سایت ها برای سئو هزینه می کنند تا در بین ۱۰ سایت اول گوگل قرار بگیرن شما هم فکر میکنید این ۱درصد فروش بیشتری دارن یا فکر میکنید بقیه ی سایت ها فروش خوبی دارند؟

چرا باید در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

وقتی جستجوئی انجام می شود بیشتر کاربران در صفحه اول مطلب یا محصولی که میخواستن را پیدا میکنن در یک آمار گفته شده چند سایت اول ۶۷ درصد کاربران را وارد سایت خود کرده و سود بیشتری دارند و فقط ۷درصد کاربران از صفحه های سوم به بعد بازدید می کنند.

مراحل سئو

آنالیز توضیحات تخصصی سایت برای ربات گوگل
آنالیز کلمات کلیدی صفحات
آنالیز و بهینه سازی یوزرفرندلی
خطایابی کدها و ساختار
سئو استاندارهای سئو خارجی
سئوی تصاویر سایت
سئوی لینک ها
سئوی چگالی کلمات کلیدی
سئوی کلمات کلید و توضیحات برای معرفی به ربات ها
سئوی فایل های robots.txt و sitemap.xml و human.txt
کسب اعتبار و اعتماد از سمت موتور جستجو